Podle titulku tušíte, o co tady půjde.  Není to pro mě zrovna lehké, ale rozhodl jsem se. Tak nebudeme chodit kolem horké kaše.

Stránky http://projekt365.cz končí. Nechám je ještě běžet do konce roku 2012 a pak nastane definitivní konec. Proč? Jednoduše jsem zjistil, že na to nemám. Měl jsem s tímto webem velké plány, ale je to u mě klasika. Najednou zjistím, že na to nemám čas, nebo že se mi nechce a je to hotové.

Omlouvám se čtenářům, přátelům a podporovatelům a hlavně lidem, kteří své projekty vedli. Děkuji za zpětné odkazy, hlavně Davidu Kloudovi, Mrzoutovi, Jirkovi a dalším, kteří na web odkazovali.

Jenže. To bych nebyl já, abych něco nevymyslel. Doménu nechci prodávat, koneckonců nemá valné ceny, takže to uděláme tak, že když mi napíšete na email tomas(kroutidlo)tjelinek.cz (nebo na kontaktní stránce) a napíšete smysluplný námět, co s doménou, případě co by na tom webu mělo být, prostě vymyslíte úplně nový Projekt365.cz, všechno dotyčnému, jehož návrh se mi bude líbit, daruji. Doménu, databázi  projektů, přístupy atd. Detaily se potom domluví. Když se nikdo nepřihlásí, nebo to bude k ničemu, tak doménu nechám propadnout a šmytec.

Tak co myslíte, vymyslí někdo něco? Nabídka je tady, stačí napsat.